Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Meblościanki

Projektowanie i urządzanie wnętrz musi być estetyczne i praktyczne. Współczesne połączenie tych dwóch cech wyrażają meblościanki, które nie tylko służą przez lata, ale też prezentują ciekawy design. Dzięki nowoczesnym modelom można nie tyle przenieść się w czasie, ile nadać przeszłości bardziej oryginalny i intrygujący styl. Meblościanki były w Polsce kultowym meblem od lat 60. XX wieku i wracają do łask, w dużo lepszym wymiarze - zarówno wizualnie, jak i jakościowo.

Meblościanka Life D

Współczesne meblościanki - jaką wybierzesz dla siebie?

Pierwsza meblościanka została zaprojektowana w Polsce w konkursie na wyposażenie małych wnętrz. Była innowacyjna, ale prosta. Prostotę wykorzystuje się przede wszystkim przy urządzaniu pomieszczeń w stylu minimalistycznym i skandynawskim, co cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. W naszej ofercie udostępniamy na sprzedaż meblościanki m.in. w modnych kolorach bieli i dębu, które nadają się nie tylko do małych pokojów, ale też przestrzennych salonów. Dla sympatyków bardziej awangardowych rozwiązań, proponujemy niebieskie ledy pełniące funkcję oświetleniową.

W ofercie znajdują się segmentowe meble składające się z:

  • jednej lub kilku witryn

  • półek wiszących i szafek rtv

  • szaf ubraniowych oraz regałów (wysokich i niskich)

  • dodatkowego stolika lub ławy w komplecie

Dostępne produkty sprzedawane są już od 499 złotych i mogą być zastosowane w pomieszczeniach dziecięcych, młodzieżowych, gabinetowych lub gościnnych. Dopasowane do indywidualnego gustu i preferencji klientów, wpływają na atmosferę mieszkania i sposób spędzania wolnego czasu. Meblościanki od dziesiątek lat oszczędzają miejsce, przechowują dużą ilość rzeczy i przyciągają wzrok. Uwaga poświęcona estetyce nie jest więc bez znaczenia - w świecie, w których chcemy otaczać się ładnymi przedmiotami, określającymi naszą osobowość, wybór dobrej meblościanki jest podstawą.

"Przeciętni Kowalscy" czy stylowi Europejczycy?

Autorzy najsłynniejszego projektu meblościanki - Bogusława i Czesław Kowalscy - przygotowali ten mebel z myślą o przeciętnych domach. Miały stać się odpowiedzią na rosnące pragnienie stabilizacji i rozwijającego się nurtu urządzania wnętrz. Kontekst przeznaczenia segmentowych szafek i regałów zmienił się jednak przez lata. Wytwarzane są nie po to, by zaspokoić podstawową potrzebę przeciętnych Polaków aranżujących niewielkie wnętrza, ale odpowiedzieć na zapotrzebowanie świadomych konsumentów. Poszukiwanie tego co ładne i funkcjonalne, a także dobieranie konkretnych elementów do stylu życia jest głównym kryterium stylowego podejścia do mieszkania.

Meblościanki zajmują dzisiaj pozycję liderów wśród mebli najbardziej pożądanych w Europie, a ilość proponowanych przez nas rodzajów umożliwia pełną indywidualizację. Pozostają wciąż przedmiotem wielofunkcyjnym i poręcznym, są ergonomiczne oraz wytrzymałe na działania czynników zewnętrznych. Zestawy, które sprzedajemy są również łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki czemu nie trzeba obawiać się uszkodzeń i trwałych plam np. ze strony aktywności dzieci. Korzystne oferty cenowe sprawiają, że nasi klienci rezygnują ze wstępnego pomysłu odświeżania starej meblościanki, by zdecydować się na zupełnie nowe, bardziej atrakcyjne.

Uniwersalnie i ponadczasowo - co stanowi o wartości meblościanki?

Meblościanki wybierane są coraz częściej przez młodych ludzi, którzy kupują mieszkania i przykładają wagę do profesjonalnego wystroju wnętrz. Na uniwersalność naszych modeli wpływają:

  • pojemność i powierzchnia mebli - z powodzeniem ukryjemy dużą ilość ubrań, sprzętów i drobiazgów bez angażowania dodatkowych szaf, kartonów i półek

  • fundamentalna rola w tworzeniu przestrzeni - przygotowane przez nas, nowoczesne meblościanki są widocznym punktem estetycznym, determinującym wybory pozostałego wyposażenia pokoju

  • dopasowanie do małych i dużych pomieszczeń - nie ma znaczenia ile mamy metrażu do zagospodarowania, meble spełnią swoją funkcję w każdym wnętrzu. Atutem przy małych pokojach jest jednak zdecydowane oszczędzanie pozostałej przestrzeni

  • różnorodność stylów - elegancko, klasycznie, awangardowo lub glamour - meblościanki mogą być stosowane przy każdym guście

Sortuj wg:
Twitter Facebook santander