Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Meble łazienkowe

Nowoczesne meble łazienkowe

Meble do łazienki to element wyposażenia domowego, który poddawany jest szczególnie wymagającym warunkom – dużej wilgotności i wysokiej temperaturze. Dodatkowo od tego rodzaju rozwiązań oczekujemy obszernej przestrzeni do przechowywania kosmetyków, ręczników czy rzeczy do prania. Te kwestie są traktowane priorytetowo zarówno przez właścicieli większych łazienek, jak i osób, które dysponują dość ograniczoną, niewielką przestrzenią. Ofertę ułożyliśmy z myślą o przedstawicielach obydwu tych grup, dlatego w naszym sklepie znaleźć można nowoczesne komplety wiszących mebli łazienkowych, które spełnią oczekiwania różnorodnych Klientów.

Łazienka Porto B

Praktyczne zestawy mebli łazienkowych

Priorytetowo traktujemy jakość materiałów, z których stworzono oferowane przez nas nowoczesne meble. Dodatkowo zadbaliśmy o to, aby nasze komplety wiszących i stojących – mebli łazienkowych charakteryzowały się minimalizmem i elegancją. Połączenie tych dwóch kwestii sprawia, że w łatwy sposób można zachować je w czystości, a w razie ewentualnego zabrudzenia lub chęci odświeżenia ich wyglądu, wystarczy je tylko przetrzeć.

Wiszące komplety mebli łazienkowych pozwalają na dokładne wyczyszczenie podłogi. Dzięki temu zyskujemy pewność, że to pomieszczenie utrzymane jest w idealnej czystości i w żadnym zakamarku nie ukrył się brud.

Kolejną cechą rozwiązań, które znaleźć można w tej kategorii, jest wysoka funkcjonalność. Na zestawy mebli łazienkowych składają się m.in.:

  • wysokie szafki wiszące,
  • niskie szafki wiszące,
  • wiszące szafki z umywalką,
  • lustro.

Tak zaplanowany zestaw mebli łazienkowych pozwala na idealne zagospodarowanie nawet niewielkiej przestrzeni. Duża ilość schowków, szuflad i szafek pomieści wszystkie przedmioty, których obecność w łazience uznajemy za niezbędną. Dodatkowo szafki zróżnicowano pod kątem sposobu ich otwierania. Dla osób preferujących tradycyjne rozwiązania proponujemy fronty wyposażone w eleganckie metalowe uchwyty. Z kolei Klientom, którzy wybierając meble do łazienki, biorą pod uwagę bardziej minimalistyczne opcje, proponujemy fronty otwierane w oparciu o system PUSH CLICK.

Funkcjonalne zestawy mebli łazienkowych – mat czy połysk?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pewne kwestie, takie jak wysoka jakość mebli do łazienki, ich funkcjonalność i łatwość zachowania w czystości są priorytetowe dla wszystkich naszych Klientów. Osoby decydujące się na skorzystanie z naszej oferty różnią się jednak pod względem gustu. Dlatego w tym dziale znaleźć można meble do łazienki o różnorodnych frontach. Niektóre komplety wykończono okleiną PCV. Pozwala to na osiągnięcie spektakularnych efektów, m.in. na wykreowanie wrażenia, że meble do łazienki stworzone są z drewna.

W naszej ofercie nie zabrakło również nowoczesnych mebli łazienkowych z powłoką na wysoki połysk. Optycznie rozświetlają łazienkę i sprawiają, że nawet niewielkich rozmiarów pomieszczenie wydaje się odrobinę większe. Aby łazienka wydawała się bardziej przytulna, do niektórych elementów kompletów wiszących i stojących mebli łazienkowych za dodatkową opłatą oferujemy montaż oświetlenia LED.

MEBELMANIA – tu znajdziesz najlepsze meble łazienkowe

Nasi Klienci mogą liczyć na przyjazne nastawienie obsługi i fachowe doradztwo specjalistów. Aby proces zakupów przebiegał płynnie, chętnie odpowiemy na pytania dotyczące produktów, rozwiejemy wszelkie niepewności i pomożemy wybrać idealne meble łazienkowe każdej osobie, która rozważa skorzystanie z oferty naszego sklepu.

Aby usprawnić proces wyboru, każdy zestaw mebli łazienkowych opatrzony został wyczerpującym opisem, zawierającym informacje dotyczące rozmiarów poszczególnych elementów, koloru korpusu i frontów oraz wykorzystanych do stworzenia mebli materiałów. Wszystko po to, aby wybór mebli do łazienki przebiegał jak najsprawniej i bez zbędnych wątpliwości.

Urządzenie łazienki, która łączyć będzie w sobie funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd pozornie może wydawać się trudnym zadaniem. Szeroki wybór oferowanych przez nas nowoczesnych rozwiązań i mebli łazienkowych na wymiar znacznie ułatwi ten proces. Wiele opcji wykończeniowych i kolorystycznych mebli do łazienki pozwoli na stworzenie wymarzonej przestrzeni. Zapraszamy do współpracy!

Sortuj wg:
Twitter Facebook santander