Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Meble łazienkowe

Meble do łazienki to element wyposażenia domowego, który poddawany jest szczególnie wymagającym warunkom - dużej wilgotności i wysokiej temperaturze. Dodatkowo od tego rodzaju rozwiązań oczekujemy obszernej przestrzeni do przechowywania kosmetyków, ręczników czy rzeczy do prania. Te kwestie są traktowane priorytetowo zarówno przez właścicieli większych łazienek, jak też osób, które dysponują dość ograniczoną, niewielką przestrzenią. Ofertę ułożyliśmy z myślą o przedstawicielach obydwu tych grup, dlatego w naszym sklepie znaleźć można meble do łazienki, które spełnią oczekiwania różnorodnych klientów.

Łazienka Porto B

Nowoczesne meble i komplety do łazienki

Priorytetowo traktujemy jakość materiałów, z których stworzono oferowane przez nas wyposażenie. Dodatkowo zadbaliśmy o to, aby nasze komplety mebli do łazienki charakteryzowały się minimalizmem i elegancją. Połączenie tych dwóch kwestii sprawia, że w łatwy sposób można zachować je w czystości, a w razie ewentualnego zabrudzenia lub chęci odświeżenia ich wyglądu, wystarczy je tylko przetrzeć.

Wiszące meble do łazienki pozwalają na dokładne wyczyszczenie podłogi. Dzięki temu zyskujemy pewność, że to pomieszczenie utrzymane jest w idealnej czystości i w żadnym zakamarku nie ukrył się brud.

Kolejną cechą rozwiązań, które znaleźć można w tej kategorii, jest wysoka funkcjonalność. Na komplety mebli do łazienki składają się m.in.:

  • wysokie szafki wiszące

  • niskie szafki wiszące

  • wiszące szafki z umywalką

  • lustro

Tak zaplanowany komplet mebli do łazienki pozwala na idealne zagospodarowanie nawet niewielkiej przestrzeni. Duża ilość schowków, szuflad i szafek pomieści wszystkie przedmioty, których obecność w łazience uznajemy za niezbędną. Dodatkowo szafki zróżnicowano pod kątem sposobu ich otwierania. Dla osób preferujących tradycyjne rozwiązania, oferujemy fronty wyposażone w eleganckie metalowe uchwyty. Z kolei klientom, którzy wybierając meble do łazienki biorą pod uwagę bardziej minimalistyczne opcje, proponujemy fronty otwierane w oparciu o system PUSH CLICK.

Meble do łazienki - mat czy połysk?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pewne kwestie, takie jak wysoka jakość mebli do łazienki, ich funkcjonalność i łatwość zachowania w czystości są priorytetowe dla wszystkich naszych klientów. Osoby decydujące się na skorzystanie z naszej oferty różnią się jednak pod względem gustu. Dlatego w tym dziale znaleźć można meble do łazienki o różnorodnych frontach. Niektóre komplety wykończono okleiną PCV. Pozwala to na osiągnięcie spektakularnych efektów, m.in. na wykreowanie wrażenia, że meble do łazienki stworzone są z drewna.

W naszej ofercie nie zabrakło również mebli z powłoką na wysoki połysk. Optycznie rozświetlają łazienkę i sprawiają, że nawet niewielkich rozmiarów pomieszczenie wydaje się odrobinę większe. Aby łazienka wydawała się bardziej przytulna, do niektórych elementów kompletów mebli do łazienki za dodatkową opłatą oferujemy montaż oświetlenia led.

Indywidualne podejście do każdego klienta gwarancją udanych zakupów

Nasi klienci mogą liczyć na przyjazne nastawienie obsługi i fachowe doradztwo naszych specjalistów. Aby proces zakupów przebiegał płynnie, chętnie odpowiemy na pytania dotyczące produktów, rozwiejemy wszelkie niepewności i pomożemy wybrać idealne meble do łazienki każdej osobie, która rozważa skorzystanie z oferty naszego sklepu.

Aby usprawnić proces wyboru, każdy komplet mebli do łazienki opatrzony został wyczerpującym opisem, zawierającym informacje dotyczące rozmiarów poszczególnych elementów, koloru korpusu i frontów oraz wykorzystanych do stworzenia mebli materiałów. Wszystko po to, aby wybór mebli do łazienki przebiegał jak najsprawniej i bez zbędnych wątpliwości.

Urządzenie łazienki, która łączyć będzie w sobie funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd pozornie może wydawać się trudnym zadaniem. Szeroki wybór oferowanych przez nas nowoczesnych rozwiązań znacznie ułatwi ten proces. Wiele opcji wykończeniowych i kolorystycznych mebli do łazienki pozwoli na stworzenie wymarzonej przestrzeni.

Sortuj wg:
Twitter Facebook santander